BilaHare

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mühendislik
  4. »
  5. Havacılık Mühendisleri İçin En İyi Hediyeler

Havacılık Mühendisleri İçin En İyi Hediyeler

Omr Omr -
242 0
Havacılık Mühendisleri İçin En İyi Hediyeler

Kitaplardan oyuncaklara kadar havacılık mühendisleri için en gözde hediyeleri listeliyoruz.

1.  Drone

Bir havacılık mühendisi için belki de en bariz seçim olan bir insansız hava aracı, aslında herkes için ama özellikle havada bir şeyler almaktan hoşlanan biri için saatlerce uçuş ve fotoğraf eğlencesi sağlayacaktır. Bir drone aslında mühendislik yönünü sağlamasa da, özellikle meraklı bir havacılık mühendisi, çoğu insansız hava aracının elektrikli olduğunu görerek muhtemelen farklı bir deneyime sahip olacaktır. Önerdiğimiz drone, 1080P kamera ile birlikte gelir ve daha uygun fiyatlı bir çeşittir.

2.  Wright Kardeşler

Bir  New York Times  en çok satanlar, Orville ve Wilbur Wright bu zorlayıcı öyküsü ilham verici ve akıcı bir kitaptır. Ailenin kağıtlarından yola çıkarak, hagiografinin kenarına düşen bu tarih, hem erkek kardeşlerin hem de kız kardeşleri Katharine’nin profillerini sağlar. Yazar David McCullough, iki kez Pulitzer Ödüllü bir yazardır.

3. Uzay patent baskıları

Bu dört adet 8 “x 10” uzay patent baskısı, bir uzay giysisi, bir roket, bir mekik ve bir Rover’ın tasarımlarını veya daha doğrusu onlar için görünüşte sunulan patentleri gösteriyor. 

4. Uzay Mekiği: Bir İkon Geliştirmek, 1972-2013

Havacılık mühendislerini evlerinde geçirdikleri süre boyunca meşgul edecek başka bir kitap, NASA’nın Uzay Mekiği’ne ilişkin Dennis R. Jenkins tarafından hazırlanan bu genel bakış üç bölüme ayrılmıştır, bunlardan ilki tamamen projenin mühendislik yönleriyle ilgilidir. Ardından, oluşturduğu donanımın teknik tanımlarına geçer ve ardından üstlendiği görevleri detaylandırır. 

5.  Birinci Dünya Savaşı LVG Uçağı, Cilt 1: B Tipleri ve CI: Büyük Savaş Uçaklarında Yüzüncü Yıl Perspektifi

Jack Herris ve Bob Pearson tarafından yazılan, Birinci Dünya Savaşı’ndan kalma bu canavar uçaklar kitabı, Berlin, Almanya merkezli bir uçak şirketi olan Luftverkehrsgesellschaft tarafından üretildiği bilinen her uçağın yüzlerce çizimini ve fotoğrafını içeriyor . Çoğunlukla bir Peter Grosz’un arşivlerine dayanıyor ve üç cilt halinde geliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir