BilaHare

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyunlar
  4. »
  5. Minecraft ikinci Oyuncu Oyuna Girmiyor

Minecraft ikinci Oyuncu Oyuna Girmiyor

Minecraft oyununu açtınız ancak ikinci oyuncu oyuna girmiyor mu? Bu sorunu yaşıyorsanız bunun birkaç nedeni olabilir

admin admin -
249 0
minecraft

Minecraft oyununu açtınız ancak ikinci oyuncu oyuna girmiyor mu? İkinci oyuncunun oyuna dahil olmamasının birkaç nedeni vardır.

1- İkinci oyuncuyu dahil etmeye çalıştığınız kumandanın / joystick in şarjının olduğundan emin olun. P düğmesine bastığınızda 2 numaralı ışık yanıyor mu kontrol edin. Eğer ışık yanmıyorsa kumandanın enerji kablosunu bağlayın ve şarj olmasını sağlayın

2- İkinci kumandanın ışığı yanıyor ancak yine de bağlanmıyor mu? Ayarlar menüsüne gidin ve kontrol Kumandaları menüsünden İkinci cihazı tanıtmayı deneyin.

3- Yukarıdaki işlemleri yaptığınız halde giriş yapamadıysanız kullandığınız ekran çözünürlüğünüz yeterli değildir. Küçük boyuttaki, eski tip denilen 15″, 16″ gibi monitörlerde yeterli görüş alanı olmaz. Bu yüzden Playstation cihazınız ikinci kullanıcıya izin vermiyordur.

Bunların dışında bir yöntemle çözümü bulduysanız aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu sayede, diğer kullanıcılara destek olabilir ve her yorum için 1 BH Lira kazanırsınız. Editörlerimiz tarafından kontrol edilip yayınlanan yorumlarınızla kazandığınız BH Liralar ile hediyelerimizden birini alabilirsiniz. Yorumlarda Eposta adresiniz yayınlanmayacak, ancak BH Lira’larınız Eposta adresinize göre birikir ve size bilgileri göndereceğiz.

İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir